DINASYS s.r.o.

Informační systémy Dinasys

Dinasys je akustický informační systém, který se může využívat v prostředí venkovních zahrad a parků, muzeí, galerií či historických památek. Jedná se o nenáročnou a zábavnou formu podávání zvukové informace. Systém samotný si můžete v době letní sezóny vyzkoušet již v Botanické zahradě Hl. města Prahy nebo v prostorách Květné zahrady v Kroměříži. Informační systém Dinasys je také instalován v budově úřadu městské části Praha 2, městské části Praha 6 a na městském úřadu v Letohradě.

Jedná se o uživatelsky nenáročný audio systém. Speciální elektronika je usazena do jednoduché krabičky či sloupku a stačí se dotýkat povrchu krabičky nebo kulového zakončení sloupku. Elektroniku je možno instalovat i do stávajících informačních zařízení (jako je například v Botanické zahradě v Praze), pokud je zajištěn vodivý povrch. Zprávu posloucháte pomocí speciálně upraveného sluchátka a to když se dotýkáte zařízení.

Napájení je možné přímo z elektrické sítě nebo baterií.

Pokud Vás náš systém zaujal, neváhejte nás kontaktovat a rádi si s Vámi sjednáme osobní schůzku a systém Vám předvedeme v pohodlí Vaši kanceláře.

Informační systém Dinasys - ukázka krabičky

Dinasys - akustický navigační systém

PKy-WebTvorba.cz - © 2013

Top Desktop version