DINASYS s.r.o.

Orientační systém

Orientační systémy jsou nezbytnou součástí budov, areálů i venkovního prostředí. Nabízíme Vám originální řešení přístupnosti Vaší budovy či areálu, jelikož naše značení je dodáváno včetně hmatových značek a popisku v Braillově písmu a mohou je tak využívat i zrakově znevýhodnění občané. Stanete se tak součástí naplnění Evropského aktu přístupnosti a Bezbariérové Evropy 2020. Můžete si vybrat z produktové řady, nebo navrhnout systém dle vlastních potřeb.

Pro přístupnost Vaší budovy nabízíme řešení značení dveří, orientačních map a plánů, bezpečnostních značek, zábradlí a dalších. Lze si vybrat různé materiály i barevné provedení, můžete označit celou budovu či areál nebo jen vybraná místa nebo Vám pomůžeme Váš stávající systém upravit i pro potřeby zrakově hendikepovaných.

Nedílnou součástí přístupnosti budov a to zejména budov přístupných veřejnosti je i akustický orientační majáček, který napomáhá slabozrakým a nevidomým nalézt vchod do Vaší budovy a podává základní informace o budově samotné. Více informací naleznete zde.

PKy-WebTvorba.cz - © 2013

Top Desktop version