DINASYS s.r.o.

Hmatové orientační mapy

S klasickými orientačními mapami se setkáváme téměř každý den a to v nákupních centrech, městské dopravě, různých areálech a budovách. Naše řešení je opět směřováno k přístupnosti těchto budov a areálů pro všechny, protože povrch mapy je reliéfní, je možno dodat reliéfní standardní písmo a současně je na mapě legenda v Braillově písmu. Stojan je v úhlu 45 stupňů a ve výšce, které umožní využití mapy i pro tělesně hendikepované. Pro potřeby slabozrakých jsou pak používány kontrastní barvy. Oblast využití map je velmi široká a to od zmíněných budov a areálů, přestupní stanice, železniční zastávky, zoologické a botanické zahrady, kulturní památky a další. Na mapy lze vykreslit nejen půdorysy, ale i plochy, exponáty, a další.

Graficky Vám mapu zpracujeme, domluvíme se na vhodné technologii, vyrobíme stojan a mapu dojedeme nainstalovat. Součástí mapy může být také zvukový průvodce.

Tyto mapy jsou skvělým průvodcem pro všechny návštěvníky/zákazníky a mají také výukovou a integrační hodnotu pro celou naši společnost.  

PKy-WebTvorba.cz - © 2013

Top Desktop version