DINASYS s.r.o.

Hmatové orientační značení

Orientační značení či orientační systémy v budovách nabízíme jako multifunkční zařízení, které se shoduje se současnými systémy, navíc je mohou využít i zrakově hendikepovaní, protože již obsahují hmatové piktogramy i popis v Braillově písmu a barevně jsou kontrastní.

Nabízíme více možností – unifikované cedulky, které se již využívají v ostatních státech, dále pak systémy na zakázku, kde lze zvolit z různých materiálů či barevných kombinací. Systém může být dodán i včetně speciálních podstavců, které jsou umísťovány v takové výšce, která umožňuje snadné čtení i pro vozíčkáře. Sklon je opět 45 stupňů.

Na cedulky lze vytvořit například i jednoduché obrázky a popisky tak, aby cedulky mohly sloužit i v galeriích, muzeích, zoologických či botanických zahradách apod.

Orientační systém by opět měl navazovat na ostatní systémy jako je orientační akustický majáček, umělé vodicí linie či pásy (pokud nejsou přirozené linie), popisy tras apod. Vše u nás naleznete pod „jednou střechou" zavolejte nám, domluvíme si s Vámi osobní schůzku, systémy Vám předvedeme a zajistíme i prohlídku Vaši stávající budovy či areálu, navrhneme bezbariérové změny, uděláme cenovou nabídku, a pokud se rozhodnete ji využít, systémy vyrobíme, dodáme, nainstalujeme a staráme se i o následný servis.

PKy-WebTvorba.cz - © 2013

Top Desktop version